Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7477 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 345

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 500
Jak dobrać gorset do sukni ślubnej? 2016-2017

Prosta suknia ślubna z gorsetem „Tina”

strój panny młodejSuknia zachwyca krojem. Gorset zasuwany z tyłu, doskonale dopasowuje się do ciała, bowiem wykonany jest z materiału, który daje się łatwo formować. Gorset i dolna część sukni to dwa osobne elementy kreacji.
Gorset jest efektownie zdobiony, wytłaczany, marszczony. Wszystko w jednym. Spódnica długa z delikatnego, a wytrzymałego i lekkiego materiału, bez dodatkowych ozdób. Cała suknia to klasyczny, a przy tym modny fasom. Podkreśla urodę kobiety. Spódnica tuszuje ewentualne krągłości w biodrach. Suknia odpowiednia dla wysokich i niskich kobiet.

Prezentowana „TINA” to śnieżnobiały kolor, na który mamy teraz największe promocje. Możliwe są jednak kombinacje kolorów. Góra jasna, dół ciemniejszy, gorset w innym kolorze, spódnica w bieli. Suknia jest także całościowo dostępna jako beżowa, kremowa, w lekkim złocie, posrebrzana, bordowa, oliwkowa. Kolorowy gorset może zostać wykorzystany po ślubie w zestawieniu z innymi sukniami wieczornymi.