Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7477 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 345

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 500
Elegancki gorset ślubny 2016-2017

Klasyczne suknie z gorsetem

elegancka biała sukniaSuknie ślubne składające się z długiej, najczęściej kloszowej spódnicy i góry z gorsetu dają szerokie pole do popisu dla projektantów.

Gorsety mogą być wszelako zdobione, wykańczane: koronki, nadruki, kwiaty, hafty, perełki. Salon Gloria posiada bogata ich kolekcję. Wśród sukni ślubnych posiadamy także te z krótkimi spódniczkami lub spódniczkami z tyłu z długim trenem, a z przodu w wysokim wcięciem. Są one najczęściej kupowane przez kobiety odważne, które lubią szaleństwo, a przy tym i dozę romantyzmu. Zarówno suknie rybki, jak i suknie z trenem ślicznie prezentują się w zestawieniu z gorsetem.

Suknie ślubne można u nas dowolnie komponować. Na życzenie sprowadzamy także nietypowe gorsety z kolekcji włoskich i hiszpańskich producentów. Ceny nie są wbrew pozorom wysoki, a tak komponowane suknie robią na gościach, narzeczonym i samej Pannie Młodej duże wrażenie.