Doczepiany tren do sukni ślubnej

Treny dodają uroku i elegancji sukni weselnej. Mogą być różne: dopinana na rzep, wiązane, umocowane na stałe.

Większość trenów daje się bez problemu odpiąć, przez co można w nich wystąpić w kościele, a po uroczystości na sali wraz z gośćmi bawić się już w sukni beż tremu, co znacznie ułatwia i taniec i poruszanie, nie krępuje ruchów.

W naszym salonie Gloria znajdziesz suknie z gorsetem i trenem i suknie jednoczęściowe z trenem. Treny wykonana są głównie z lekkich, koronkowych lub tiulowych materiałów, tak, by ładnie się prezentowały, a nie nadawały dodatkowego ciężaru.

podpinany tren

Suknie ślubne z trenem dodają klasy i wdzięku. W naszych kolekcjach znajdują się suknie w trenem obszytym złotą, srebrną, bordową, pomarańczową lub niebieską błyszczącą nitką, suknie z trenem i gorsetem z koronki, suknie z trenem i gorsetem z marszczonych materiałów, z gładkich materiałów z lekkim haftem, suknie z gładkich materiałów z wierzchnią narzutką w formie siateczki przechodzącej z tyłu w tren.

Tren może być długi i krótki. Gładki z bocznymi obszyciami lub z jednolitego materiału. Salon Gloria proponuje wiele nowoczesnych sukni z różnorakim uformowaniem trenów. Są to i gotowe kolekcje i własne produkcje, oryginalne, zaskakujące szykiem, ale też klasyczne i proste.

Nawet najbardziej wymagająca Panna Młoda znajdzie u nas coś dla siebie! Do trenu łatwo dobrać  odpowiednie dodatki typu: rękawiczki, kapelusz, torebkę, wykonane z takiego samego materiału, czy tak samo obszyte.

Do sukni, które nie zawierają w zestawie dodatków szyjemy na zamówienie rękawiczki czy wierzchnią narzutkę z identycznych materiałów.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 30361 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 409

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/suknie-slubne/treny/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:414 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/functions.php(3720): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(298): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(323): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/load.php(677): do_action('shutdown') #7 [in in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 414