Szycie sukni ślubnej na miarę

Uszycie sukni ślubnej wymaga precyzji, daje jednak możliwość dowolnego komponowania materiałów według koncepcji Pani Młodej. Według wzoru, który widziała w katalogu, według wystawy, którą widziała przechodząc przez miasto, według podpowiedzi koleżanek, czy wreszcie według własnej pomysłu i koncepcji przygotowywanej miesiącami. Szycie sukni ślubnej zapewnia jej oryginalność! Jest przy tym także tańsze od zakupu gotowej już sukni.

idealnie dopasowana biała suknia

Krawcowe i projektantki z Salonu GLORIA co tydzień zderzają się z nowym wyzwaniem. Kroją materiały, komponują. Kupując nasze suknie ślubne lub szyjąc w naszym salonie macie pewność, że Wasza suknia będzie niepowtarzalna. Proponujemy materiały, udostępniamy katalog z zaprojektowanymi przez siebie wzorami, które oczywiści zawsze mogą zostać dowolnie zmienione na życzenie Panny Młodej. Wszystkie suknie uszyte są z materiałów, które się nie gniotą, nie mną, nie zawijają. Są plamoodporne!!

Szycie na miarę jest niełatwe wyzwanie, przeróbki, dopasowania, przymierzanie. Ma to jednak swój urok. Przyszła Pani Młoda wczuwa się już w sytuację, cieszy się, sama dyktuje styl. Dlatego później w Dniu Ślubu będzie czuła się znakomicie, bo będzie miała pewność, że wszystkiego sama dopilnowała.

Paniom, które nie lubią przymierzać i podejmować decyzji, a wolą zdać się na tradycyjne gotowe już kreacje polecamy suknie ślubne z naszego sklepu. Tym, których nie stać na zakup nowej sukni proponujemy zakupy poprzez nasz komis. Suknie ślubne z rynku wtórnego po kilku przeróbkach, są przecież równie piękne, jak nowe.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 30204 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 409

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/szycie/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:414 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/functions.php(3720): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(298): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(323): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/load.php(677): do_action('shutdown') #7 [internal functi in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 414