Szycie sukni ślubnej na miarę

Uszycie sukni ślubnej wymaga precyzji, daje jednak możliwość dowolnego komponowania materiałów według koncepcji Pani Młodej. Według wzoru, który widziała w katalogu, według wystawy, którą widziała przechodząc przez miasto, według podpowiedzi koleżanek, czy wreszcie według własnej pomysłu i koncepcji przygotowywanej miesiącami. Szycie sukni ślubnej zapewnia jej oryginalność! Jest przy tym także tańsze od zakupu gotowej już sukni.

idealnie dopasowana biała suknia

Krawcowe i projektantki z Salonu GLORIA co tydzień zderzają się z nowym wyzwaniem. Kroją materiały, komponują. Kupując nasze suknie ślubne lub szyjąc w naszym salonie macie pewność, że Wasza suknia będzie niepowtarzalna. Proponujemy materiały, udostępniamy katalog z zaprojektowanymi przez siebie wzorami, które oczywiści zawsze mogą zostać dowolnie zmienione na życzenie Panny Młodej. Wszystkie suknie uszyte są z materiałów, które się nie gniotą, nie mną, nie zawijają. Są plamoodporne!!

Szycie na miarę jest niełatwe wyzwanie, przeróbki, dopasowania, przymierzanie. Ma to jednak swój urok. Przyszła Pani Młoda wczuwa się już w sytuację, cieszy się, sama dyktuje styl. Dlatego później w Dniu Ślubu będzie czuła się znakomicie, bo będzie miała pewność, że wszystkiego sama dopilnowała.

Paniom, które nie lubią przymierzać i podejmować decyzji, a wolą zdać się na tradycyjne gotowe już kreacje polecamy suknie ślubne z naszego sklepu. Tym, których nie stać na zakup nowej sukni proponujemy zakupy poprzez nasz komis. Suknie ślubne z rynku wtórnego po kilku przeróbkach, są przecież równie piękne, jak nowe.