Ile kosztuje zakup nowej sukni na wesele?

W tym sezonie po promocyjnych cenach sprzedajemy BIAŁE SUKNIE ŚLUBNE, chcąc zachęcić klientki do zakupy sukni w tradycyjnym kolorze. Biel jest bowiem bardzo elegancka, pełna patosu i wdzięku. Ten najbardziej tradycyjny kolor sukni ślubnych zostaje w ostatnich latach wypieranych przez odcienie beżu, ecru, borda, a nawet zieleni. Suknie te są oczywiści efektowne i piękne. Sami także sprowadzamy i szyjemy ich coraz więcej, bo większe jest też na nie zapotrzebowanie. Kobiety odchodzą od utartych schematów, chcą być nietypowe, indywidualne.

rękawiczki do białej sukniJednakże jako Salon Sukni Ślubnych, który zna się na tym rynku doskonale wiemy, że tylko śnieżna biel sukni dodaje największego uroku i faktycznie odróżnia od reszty gości. W sukni ecru czy bordo przyjdą Twoje koleżanki, kuzynki, sąsiadki. Bądź oryginalna, wyróżniaj się.

Zachęcamy zatem Panny Młode do zakupu białych sukni ślubnych. W niektórych z kolekcji naszego salonu rabat na te suknie wynosi nawet 30%, do innych biały welon lub inne dodatki gratis. Warto nie tylko ze względu na atrakcyjną promocję na naprawdę śliczne suknie ślubne naszego salonu, ale przede wszystkim na tradycje i piękno wybrać na ten najważniejszy dzień w życiu suknię ślubną w kolorze białym.

Paniom, których nie stać na zakup nowej sukni, polecamy wypożyczanie w naszym salonie. Suknie jak nowe, na życzenie lekko przerabiane według gustów przyszłych Panien Młodych.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 29813 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 409

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/tanie-suknie/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:414 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/functions.php(3720): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(298): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(323): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xjd/public_html/503.pl/wp-includes/load.php(677): do_action('shutdown') #7 [internal in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 414