Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7477 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 345

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 500
Czy wypożyczenie sukni się opłaca? 2016-2017

Wypożyczanie kreacji na ślub

sukienka do wynajęciaWypożyczanie sukni ślubnych jest teraz w modzie. Suknia na jedną noc nie zostanie przecież zniszczona, nie straci swojego uroku, a po wypraniu będzie bez problemu nadawać się na kolejną uroczystość ślubną. Oczywiście nasz salon sukien ślubnych oferuje małe przeróbki, szycie, podpowiada, jakie dodatki wybrać, bo używanej już sukience nadać nowy wygląd i zaskoczyć jej oryginalnym charakterem.

Wypożyczany suknie ślubne na trzy dni przed uroczystością, oczekujemy zwrotu do 7 dni dni po ślubie. Gwarantujemy, że wypożyczane przez nas suknie są czyste, eleganckie i w nienaruszonym stanie. Oczywiście wypożyczanie dokonywane jest głównie po wcześniejszym wybraniu i zamówieniu określonej sukni ślubnej. Możliwe jest także wypożyczenie suki od razu bez wcześniej ustalonego terminu.

Zdecydowanym na odwiedzenie salonu GLORIA, przymierzenie czy wypożyczenie sukni podajemy kontakt do nas.

Informujemy jednocześnie, że największym zainteresowaniem spośród wypożyczanych sukien ślubnych cieszą się suknie z gorsetem, być może dlatego, że najłatwiej jest je dopasować. Większość z nich jest wiązana z tyłu, zatem można niwelować tutaj rozmiar.